Allegro ADS

Zwiększ swoją sprzedaż na Allegro z reklamą

Zaprezentuj swoje oferty w najlepszych miejscach na Allegro i poza nim

 

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Allegro 

 

 

 

Uzyskaliśmy certyfikaty Allegro Ads 

 
Certyfikaty reklama Allegro Ads 

Uzyskane certyfikaty świadczą o tym, że dana Agencja posiada aktualną wiedzę na temat prowadzenia kampanii reklamowej na Allegro. Certyfikowani specjaliści są w stanie uzyskać najlepsze efekty.

 

Jak działają kampanie reklamowe?

Allegro Ads umożliwia reklamę Twoich ofert w najlepszych miejscach serwisu allegro.pl, ale także w sieci reklamowej Google, na Facebooku i w serwisach partnerskich.

Reklamy są wybierane i wyświetlane kontekstowo w następstwie wyszukiwania użytkownika i jego działań na platformie. Trafiaja one do osób, które rzeczywiście są zainteresowane zakupem i prowadząc reklamę zwiększamy szansę na sprzedaż produktów. 
Opłaty pobierane są głównie za kliknięcie w reklamowaną ofertę, a więc za potencjalnego klienta. Skorzystaj z współpracy z certyfikowaną agencją a zwiększysz swoje zyski.

Gdzie wyświetlają się reklamy

Oferty sposorowane

  

Widoczne są na wszystkich urządzeniach i w aplikacjach mobilnych:
1) W wynikach wyszukiwania na Allegro (dwie pierwsze i dwie ostatnie oferty oraz jako pojedyncze oferty sponsorowane pomiędzy ofertami na liście ofert).
2) Po lewej stronie wyników wyszukiwania, pod filtrami
3) Na stronie przedmiotu w sponsorowanych ofertach tej samej kategorii.
4) W innych miejsach, jak strona startowa, czy strony kategorii.

reklama Allegro Ads w Białymstoku - oferty sponsorowane Allegro
reklama w Allegro Białystok

Reklama graficzna

Jest idelnym sposobem, by prowadzić kampanie wizerunkowe, nie zapominając jednak o głównym celu - nakłonieniu do zapoznania się z ofertą (i to już od głównej strony!). Reklama graficzna jest dobrym rozwiązaniem m.in wtedy, gdy zależy Ci na wypromowaniu swojego sklepu lub nowego produktu. Daje możliwość wyświetlania reklamy na stronie głównej Allegro oraz m.in nad listą z wynikami wyszukiwania.

Sieć reklamowa

Sieć reklamowa to możliwość pokazania ofert sponsorowanych na zewnętrznych serwisach takich jak: Facebook Google.

Dzięki wyświetleniom w Google Ads dotrzesz do nowych kupujących, a z Facebook Ads zaprezentujesz się użytkownikom, którzy już widzieli Twoją ofertę, ale nie dokonali zakupu (remarketing).

Reklama Allegro Ads - sieć reklamowa Białystok

Zalety reklamy 

  • Możliwość szybkiego uruchomienia (w ciągu dnia kampania reklamowa uruchomi się i będzie genrować wejścia do Twoich ofert)
  • Opłaty jedynie za kliknięcia ofert - przejścia na ofertę (jeśli użytkownik zobaczy reklamę, ale jej nie kliknie to nie ponosisz kosztu)
  • Reklamy klikane przez potencjalnych klientów - reklamy są wybierane i wyświetlane w następstwie wyszukiwania użytkownika, w związku z czym nie tracisz środków na przypadkowe wejścia do ofert
  • Dokładne określenie budżetu reklamowego -  możesz ustalić dokładny budżet dzienny aby dostosować koszty do własnych możliwości
  • Dzięki statystykom możesz monitorować sprzedaż w czasie rzeczywistym i kontrolować zwrot z inwestycji

Ile kosztuje prowadzenie reklamy Allegro Ads

Miesięczny koszt prowadzenia reklamy to 500 zł netto + 3% od powyżej 10 000 zł wartości sprzedaży 

 
 

  

Jesteś zainteresowany reklamą Allegro Ads?

 

 

Reklama Allegro Ads Białystok, reklama Allegro Białystok - Rutcom

Napisz do nas