O nas

 

RUTCOM - Agencja Interaktywna

 

 "RUTCOM" to profesjonalna Agencja Interaktywna istniejąca na rynku podlaskim i mazowieckim od 2006r. Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych opartych o autorski Rutcom Admin CMS (system zarządzania treścią) intuicyjny i przyjazny w obsłudze.

Do tworzenia stron internetowych używamy najnowocześniejszego oprogramowania, dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że współpracują z profesjonalistami, posługujacymi sie sprawdzonymi technologiami, którzy dodatkowo mają duże doświadczenie w reklamie i w handlu. Zaufało nam ponad 150 klientów zarówno indywidualnych jak i korporacyjnych z różnych branży. Z większością z nich współpracujemy długofalowo świadcząc najnowsze usługi internetowe.

Zajmujemy się również kompleksowym prowadzeniem kampanii Google Ads.

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google

 
 

Status Partnera Google świadczy o tym, że dana Agencja zdała egzaminy i uzyskała certyfikaty z zakresu określonych usług. Oznacza to, że prowadzone kampanie Google Ads są efektywne i skuteczne.

 

 

Odbierz GRATIS 1200zł!
Podejmując współpracę z naszą Agencją będącą Partnerem Google otrzymasz dodatkowe środki do wykorzystania na Twoją reklamę w Google Ads!
To doskonała opcja na start dla Twojego biznesu!

  

Setki wykonanych stron, sklepów i serwisów

Doświadczeni programiści

Własne nieszablonowe rozwiązania

Ponad 15 lat doświadczenia