Pozycjonowanie

Bądź widoczny w sieci

Zmaksymalizuj swoje zyski dzięki wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google

 

Dziesiątki wypozycjonowanych stron

Efektywne
pozycjonowane

Gratis do 1200 zł na reklamę

Pełna statystka i comiesięczny raport

Czym jest pozycjonowanie stron www?

Pozycjonowanie stron internetowych to działanie, które ma na celu optymalizację serwisu www, aby wyszukiwarka uznała go za wartościowy i trafny, a w konsekwencji - umieściła na pierwszej stronie wyników w Google. Pozycjonowanie strony internetowej - inaczej SEO (Search engine optimization), jest długotrwałym procesem obejmującym działania na stronie (tzw. on-site) oraz poza nią (off-site). Do działań on-site zaliczamy m. in. przyspieszanie działania strony, optymalizację treści strony, przystosowanie jej do urządzeń mobilnych. Wśród czynników off-site znajdziemy np. pozyskiwanie linków do naszej strony, ale i działania w social media.
 

Jak przebiega proces pozycjonowania stron internetowych?

  
Proces pozycjonowania stron rozpoczyna się od analizy strony - wykonania audytu SEO oraz od doboru słów kluczowych. Dobór słów kluczowych jest bardzo istotny. Słowa kluczowe dobierane są ze względu na tematykę strony, ilość wyszukiwań (częstość wpisywania fraz w wyszukwiarce Google) oraz konkurencyjność. Audyt SEO umożliwia znalezienie błędów oraz sprawdzenie w jakim stopniu strona została zoptymalizowana pod SEO. Na jego podstawie dokonujemy optymalizacji stron internetowych. Kolejny element pozycjonowania to pozyskiwanie linków prowadzących do pozycjonowanej strony. Odpowiednie linki sprawiają, że wzrasta ranking strony, dzięki temu strona wg Google staje się bardziej wartościowa i powinna znajdować się wysoko w wynikach wyszukiwania Google.   
 

 

Czym jest pozycjonowanie lokalne?

 
Pozycjonowanie lokalne polega na zwiększeniu widoczności strony internetowej na frazy związane z miastem, obszarem, na którym działa dana firma. Działania SEO w takim wypadku skupiają się na określonym mieście. Przykłady fraz lokalnych to np. strony internetowe Białystok, pozycjonowanie Białsytok, pozycjonowanie stron internetowych Białystok, agencja SEO Białystok, detektyw Lublin, kosmetyczka Poznań itp.  Wysoka pozycja w lokalnych wynikach wyszukiwania w Google jest najważniejsza dla firm oferujących usługi na określonym terenie oraz dla prowadzących sprzedaż stacjonarną. Lokalne pozycjonowanie stron internetowych przyczynia się do wzrostu ilości potencjalnych klientów

 

 

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

 

 

Internet ze swoim nieograniczonym zasięgiem jest obecnie najlepszym i najskuteczniejszym miejscem do promocji firmy.  Stworzenie własnej strony www to jednak nie wszystko. Najważniejsze jest to aby strona była widoczna dla potencjalnego klienta, aby znajdowała się odpowiednio wysoko w wynikach wyszukiwania. 
pozycjonowanie stron internetowych Białystok

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

 

Koszt pozycjonowania stron jest zmienny i uzalezniony jest przede wszystkim od konkurencyjności fraz. Bardzo istotne jest czy pozycjonujemy stronę loklanie czy na skalę całego kraju. Wycenę pozycjonowania przyogotowujemy indywidualnie pod każdą stronę internetową. 

 

Koszt pozycjonowania uzależniony jest m.in. od

 

- Konkurencyjnosći wybranej frazy
- Zasięgu pozycjonowania (lokalne, cały kraj)
- Ilości wyszukiwań w Google
- Jakości pozycjonowanej strony 

 
   

Jesteś zainteresowany wyceną pozycjonowania?

 

Pozycjonowanie Białystok - Rutcom

Napisz do nas